İkinci el Maurice Lacroix saat alan yerler 0 532 3276225 ikinci el Maurice Lacroix saat alanlar

İkinci el Maurice Lacroix saat alan yerler 0 532 3276225 ikinci el Maurice Lacroix saat alanlar

İkinci el yada sıfır Maurice Lacroix saatinizmi var satmak istiyorsanız doğru yerdesiniz 0532 327 6225 nolu telefonu arayarak yada Whatsapp ile resim atarak anında değerine satıyorsunuz Whatsapp ikonuna tıklayarak zaman kaybetmeden saatinizin önlü arkalı resmini atın anında en yüksek teklifi alarak dilerseniz Maurice Lacroix saatinizi bize satınız. Maurice Lacroix saatinizi en iyi fiyata biz değerlendiriyoruz, bize sormadan Maurice Lacroix saatinizi satmamanız menfaatinizedir.

Marice Lacroix Marka tarihi ve kökeni

Uluslararası faaliyet gösteren bir şirket olan Desco von Schulthess Company, ilk saatini 1975’te Maurice Lacroix adı altında piyasaya sürdüğü zaman, bu sektördeki uzun deneyimini kullanabildi: 1889’da Zürih’te kurulan uzun geleneğine sahip olan şirket, 1946’dan beri özellikle Uzak Doğu’da tanınmış İsviçre saat markalarını temsil ediyordu. 1960’lı yılların başında, Maurice Lacroix’in ana şirketi Saignelegier’de saat montajı için bir işletme satın aldı.

Burada, İsviçreli Jura dağlarının kalbinde, çeşitli marka marka saatler için yüksek kaliteli saatler üretildi, bu da kadran, kasa ve hareketle ilgili özel etiket imzalarını taşıdı. Yıllardır süren yüksek kaliteli saatler üretmekten edindiği bilgi birikimi sayesinde, Desco von Schulthess’in kendi markasını yaratması sadece küçük bir adımdı.

Maurice Lacroix Marka değerleri

Yüzyıllar boyunca, saatçilerinin yenilikçi ruhu ve mükemmeliyetçiliği ile İsviçre, eşsiz bir ün kazandı. Maurice Lacroix, bu geleneği ve yüksek saatçilik işçiliği standardını sürdürmeye kararlıdır. 40 yıldan fazla bir süredir Maurice Lacroix saatler, şirketin Saignelégier’deki en gelişmiş atölyelerinde üretilmiştir. Burada, başarılı pr için kritik öneme sahip tüm faktörler, algılanan değeri yüksek olan mükemmel saatlerin kullanılması: saat ustalığı, kalifiye işçilik, endüstriyel tecrübe, teknolojik yetenek ve en azından belirgin bir kalite anlayışı.

Şirket, tasarımı, ustalık yaratıcılığı ve işçiliği tanıyan endüstri panelleri ile yıllar boyunca saatler boyunca bir düzineden fazla ödül kazandı. Patentli teknolojilerle desteklenen taze tasarımlarla ifade edilen kazanan bir kalite, güvenilirlik, yaratıcılık ve kararlılık formülüne dayanarak büyümeye devam ediyor. Şirket, tüketicileri başarı arayışlarında ödüllendirmek ve onlara eşlik etmek için zamanında yeni bir bakış açısı sunmaya çalışıyor. Bu, markanın kültürünün özünde yer alan “Başarı bir hedef değil, bir varış noktası” dır.

MODELLERİ

ELIROS
FIABA
LES CLASSIQUES
MASTERPIECE
MIROS
PONTOS

“İkinci el Maurice Lacroix saat alan yerler 0 532 3276225 ikinci el Maurice Lacroix saat alanlar” için bir yorum

  1. Maurice Lacroix saatleri hakkında bilgi paylaşımı yapabilirsiniz
    Reklam içermediği müddetçe yayınlanacaktır.
    Kral Saat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.