ikinci el Frederique constant saat alan yerler | 2. el Frederique Constant Saat alanlar | ikinci el kullanılmış kol saati alan yerler

ikinci el Frederique constant saat alan yerler 0532 327 6225

2. el yada sıfır üst segment saatlerinizi değerine nakit alıyoruz 1998 den bu yana Kral Saat olarak hizmetinizdeyiz 0 532 327 6225

Frederique Constant : diğer İsviçre saat markalarına göre nispeten daha genç ve yeni bir saat markasıdır. Buna rağmen son yıllarda, çekici kol saatleri, üretme ve tasarlama konusunda, sürekli olarak kendini yenilemesiyle birlikte, lüks saat modelleri konusunda bir uzman olarak kabul edildi.Bu yazımızda Frederique Constant saat markasını, daha yakından bakacağız. Marka hakkında bilgi almak istiyorsanız, bu yazı size bazı önemli bilgiler sağlayacaktır.

2. el Frederique Constant Saat alanlar 0532 327 6225

Frederique Constant, 1988 yılında Aletta Francoise Frederique Stats ve Peter Constant Stats tarafından kuruldu. Markanın bu şekilde adlandırılmasının nedeni, kurucularının büyük büyükbabalarının isimlerini alıp onları birleştirmeleridir.
Şirket, yüzyılları aşan ve saat üreten birçok İsviçre markasına kıyasla çok genç olabilir, ancak marka kurulduğu günden bu yana saatçilik konusunda uzman olduğunu kanıtladı. Raporlara göre, Frederique Constant saat markasının üretimi 2010’larda 120.000’e ulaştı ve 100’den fazla ülkede satıldı.
Frederique Constant Moonphase Açık Kalp Kadranı Otomatik
2016 yılında Japon saat üreticilerinden Citizen Group markayı satın aldı. Citizen Group ayrıca Bulova, Arnold & Son, Alpina ve Camponola gibi markaları da içerir. Citizen aynı zamanda dünyanın en çok satan quartz saat mekanizması Miyato’nun da üreticisidir.

ikinci el kullanılmış Frederique Constant kol saati alan yerler 0532 327 6225

Frederique Constant Saatleri Nerede Yapılır?
Frederique Constant saat markasının genel merkezi, saatlerin kurulu olduğu 3.200 metrekarelik bir alanda hareket, montaj ve kalite kontrolünün yapıldığı Plan-les-Ouantes’te bulunuyor. Şirketin ayrıca Cenevre’de bir tesisi var.
Markanın web sitesini incelediğinizde, Frederique Constant saatlerinin yapım sürecinin satış ve pazarlama gibi farklı atölyelerin çalışanları arasında bir beyin fırtınası ile başladığını göreceksiniz. Çalışanların ilk beyin fırtınası ve tartışması bittiğinde, tasarımcılar ortaya çıkan fikirleri çizimlere döküyor ve saatin özelliklerini planlıyor. Tüm bu süreçlerden sonra ekip bir prototip üzerinde çalışmaya hazırdır.

Frederique Constant vizyonunu özellikle bir kol saati modelinin geliştirme sürecinde bilgisayar destekli yazılımlar kullanarak oluşturmuştur. Tasarımcı, modeli bileşenlerinin ve katmanlarının her birine kadar çizer ve saatin üretim süreci bu şekilde başlar.
Sorunun cevabı açıkça “Evet”. Frederique Constant, günümüzde uzmanlar ve izleyenler tarafından takdir edilen saygın bir saat markasıdır. Küçük bir araştırma, sizi markanın kol saatlerinin kalitesine saygı duyan birçok saat severin bulunduğu forumlara götürecektir.
Tüm bunlar, markanın bazı saat modellerinin neden bu kadar yüksek fiyatlandırıldığını açıklıyor. Frederique Constant saatler gerçekten çok kalitelidir. Frederique Constant saat modeli satın almayı düşünenler kendilerini rahat hissedebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.