Gümüş Alanlar | ikinci el gümüş alanlar | Antika – Eski | Gümüş alan Yerler | 0532 327 6225

Gümüş Alan Yerler

Gümüş alan yerler olarak, firmamız en başta istanbul’un ve Türkiye’nin her yerinden 925 , 900 , 800 , düşük ayar gümüş ve osmanlı tuğralı gümüşlerinizi en iyi fiyata alıyoruz,1996 senesinden beri doğru ticareti ilke edinmiş firmamız ana iş Saatçilik ve kıymetli eşya dükkanı olarak hizmet vermektedir, ekspertizlerimiz ücretsizdir 0532 327 6225 numaralı telefonumuza whatsapp ile resim atın anında fiyat alın dilerseniz ürününüzü bize satın, en iyi fiyat garantisi ile değerine nakit alalım antika , eski ve avrupa damgalı gümüşlerinizi.

Gümüş Alanlar

Gümüşlerinizi Satmak artık çok kolay önce gümüşlerinizin ayarı varmı diye bakın, nerelerine dikkat edeceksiniz. Unutmayın en görünür yere damga vurulmaz alt kısmına bakın ürünün yada kenar kıyı köşelerinde bulacaksınız ayar damgalarını, bulamadınız yine sorun değil gün ışığında çekilmiş net fotoraflarını bize gönderin sizin yerinize biz inceleyelim 0532 327 6225 whatsapp ve iletişim hattımız.

Eski Gümüş Alanlar

Eski Gümüşlerinizi ayar farketmeksizin değerine nakit almaktayız Osmanlı Tuğralı gümüşlerinize ekstra fiyat uygulamaktadır firmamız, Avrupa gümüşlerinde dikkat etmeniz gereken unsur Kral Saatin Tacı ve aslan figürünü bir arada görmeniz gerekmete bu ingiliz gümüşler için gerekli, fransız gümüşlerinde ; yarım gövdeli bayan damgası Osmanlı gümüşlerinde Tuğra Sah (Sahih) ve çeşnisini görmeniz gerekmetedir diğer dünya ülkeleri 800 – 900 – ve 925 damgasını kullanmaktadır.

Gümüş Ekspertiz (Expertise)

Damga bulamadınız ve gümüş olduğundan şüphe duyuyorsanız, çekinmeden resimlerini bize ulaştırın 0 532 327 6225 numaralı iletişim hattımıza, whatsapp ile detaylı resim atın sizin yerinize biz bakalım.

Bir dahaki makalemizde sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sayfamızda dünya genelindeki gümüş damgalarını paylaşacağız.

Saygılarımızla

Kral Saat – King Watch

Alparslan Antik Katkılarıyla..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.