0532 327 6225 | ikinci el saat alan yerler, alanlar

2. El saatlerinizi değerine nakit alıyoruz. Whatsapp tan saatinizin ön yüzünü Alt kapağını birde saatinizin yandan (kurma kolu tarafından) net fotoğraflarını (gün ışığığında daha net fotoğraflar elde edebilirsiniz) bize gönderin 0532 327 6225 hattımıza telefon da açabilirsiniz saatinizin markasını kutu ve sertifikasının olup olmadığını kondisyon unu (kullanma durumunu) bize belirtin, anında fiyat alın 0 532 327 6225

İkinci el saatler

En saat her zaman üretimden yeni çıkmış yeni bir model değildir. Çok sayıda kişi 1960’lı ya da 1970’li yıllarda üretilmiş saatlerin tasarımını sever. Bu vintage saatler içinde sevilen koleksiyon parçaları ya da saatseverlerin keşfetmesini bekleyen gerçek hazineler bulunmaktadır. Bunlar arasında az sayıda üretilmiş ender bulunan saatlerin yanı sıra geçmiş yıllarda üretilen örnekleri daha uygun fiyatlarla satılan efsanevi modeller de yer alır.

Doğru vintage saati bulmak satın alma sürecinin önemli bir parçasıdır ve bu süreç sonunda amatör saatseverlerin saat uzmanı haline gelmeleri hiç de seyrek rastlanan bir durum değildir.

Lüks saatler

Lüks saatler dünyanın her yerinde insanları etkiler. Bir saati lüks kılan şey nedir? Bazıları altın ya da platin gibi pahalı materyallerden üretilen saatleri lüks saat olarak görür. El işçiliğiyle üretilen mekanik mekanizmalarla çalışan saatleri lüks saat olarak kabul edenler de vardır. Rolex, Patek Philippe ya da Breitling gibi efsanevi markaları lüks saat olarak tanımlayanlar da mevcuttur.

Sizin lüks saat tanımınız ne olursa olsun bizi arayın markasını modelini söylemeniz yeterli dir, ücretsiz expertiz edilir dilerseniz saatinizi bize satabilirsiniz.

Saygılarımızla

Kral saat / King watch

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.