0532 327 6225 | ikinci el Rolex saat alan yerler | Alanlar – Alım Satımı

İkinci el rolex saat alanlar

İkinci el rolex saatlerinizi değerinde nakit alıyoruz bir telefon kadar yakınız hemen şimdik  arayın Saatimizin değerini öğrenin,0 532 327 62 25 numaralı telefonumuza WhatsApp’tan resim atın anında fiyat alın.

İkinci el saat alanlar olarak lüks markalı tüm saatlerinizi değerinde nakit alıyoruz.

Saat deyince ilk akla gelen isim kral saat olarak rolex saatlerinizin tüm modellerini daytona submariner datejust seedweller gmt master II Airking vs Tüm modellerini orijinal olmak kaydıyla ister yerinizden ister dükkanımıza getirerek nakit olarak satabilirsiniz.

Tüm dünyadaki zamanı takip etmek için rolex kullanın

Submariner

Rolex dalış dünyasıyla olan tarihi bağlarını temsil eden yeni nesil oyater perpetual submariner date Saatlerini sunmuyor 2 saatte kasa yanlarında ve çerçeve kulaklarındaki ışık yansımalarıyla profili vurgulanan yeniden tasarlanmış hafifçe genişletilmiş 41 milim kasaya ve yeniden modellenmiş bir bileziğe sahiptir.

Rolex yeni oyster perpetual datejust 31

Rolex 31 modeline 4 ¥’i beyaz rolle sor o isteriz değil Çelik ve 18 Karak beyaz altın karışımı seçeneğini soruyor 46 yuvarlak kesim pırlantalı çerçevesiyle ilk saat VI:00 pırlantalarla süslenmiş patlıcan rengi güneş kışın nöbet üçlük hatrına sahiptir diğer üç versiyonu sırasıyla nane yeşil ve güneş kışın rot üçlü beyaz lake ya da koyu gri güneş işini bak üçlü kadınlara ve 18 karat Beyaz altındır kasanın yanlarına ve kulaklarıdaki ışık yansımaları 31 milimlik Oyster kasasının zarif profilini vurgular.

GMT-MASTER II

KOZMOPOLIT SAAT

İki farklı zaman dilimini aynı anda göstermek üzere tasarlanan ve 19 55 yılında piyasaya sürülen GMT master başlangıçta dünyayı bir boydan bir boya kat eden profesyonellere seferlerinde yardımcı olması için geliştirilmiş bir araçtı.

Orijinal modeli mirasını sürdüren GMT master il, Kullanım kolaylığını garanti eden yeni bir mekanizmayla 1982 yılında görücüye çıkmıştır 1982 yılında görücüye çıkmıştır.. Emsalsiz işlevselliği, sağlamlığı ve derhal ayırt edebilen estetik unsurları bir araya getir işiyle, daha geniş bir dünya gezgini kitlesini kendine çekmektedir.

DAY-DATE

ÜSTÜN PRESTİJİN SİMGESİ

Lansmanı 1956 yılında yapılan day date, Modern bir takvim sunan ilk su geçirmez ve otomatik kurmalı kronometre kol saati olmuştur. Tarihi ek olarak, kadrandaki bir pencerede tam olarak okunabilecek şekilde doğrudan günü gösterir.

Bu prestiji saat mükemmel hassasiyeti güvenirliği okunurluğu ve görünüşü ile kol saatine referans haline gelmiştir.

COSMOGRAPH DAYTONA

YARIŞMAK İÇİN DOĞMUŞ BİR SAAT

1963 yılında piyasaya sürülen Kosmo graf daytona, profesyonel yarış pilotlarının taleplerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. İsmi ve işlevi motorsporları dünyasının yüksek performansıyla ebediye bütünleşmiş bir ikondur. Tasarımın bugüne dek geçen 50 yılı aşkın sürenin ardından , Kosmo graf daytona, sportif kronograflar arasındaKendine has yerini Korumaktadır ve zamanın ötesine geçmeye devam etmektedir.

YACHT MASTER

AÇIK DENİZLERİN SAATİ

Rolex i 1950 lerden Peri yelkencilik dünyasına bağlayan zengin mirastan esinlenerek tasarlanan bu modellerde İşlevi ve sitili harmanlarken,yacht-master II En ileri rolex teknolojisini bünyesinde barındırarak yat yarışlarına özel bir regatta Kronografı yaratmıştır.

SEA DWELLER

DERİNLERİ FETH EDEN SAAT

1967’de piyasaya sürülen, 1220 metre derinliğe kadar su geçirmez Rolex sea-dweller Ve 2008’de lanse edilen,, 3900 metre derinliğe kadar su geçirmez rolex DEepsea Rolex in dalgıç saatleri alandaki liderliğini en iyi tezahürüdür ve dalış profesyonelleri ile uzun yıllar süren işbirliğini meyvesidir. Rolex 2014 te, james cameronun  11.000 metre derinlikteki Maria na Çukuru‘nun dibine yaptığı tek kişilik tarihi dalışın anısına, modelin özel bir versiyonu olan the bluee kadranı rolex Depp sağa piyasaya sürdü. Alacakaranlık mavisi ile zikri siyahı bir araya getiren iki renk kadran, Bir insanın dünyanın en derin noktasına yaptığı yolculuğu atıfta bulunur.

EXPLORER

YENİ DORUKLARIN SAATİ

Marka uzun yıllar boyunca kutup, Taha ve mağara keşiflerini saatleri ile donatarak modelleri gerçek hayatta test etme şansı yakalamıştır. Dünyanın en gözüpek kaşiflerinden ,tacılardan ve bilim insanlarından bazıları rolex modellerini güvenli güvenirliği en zorlu koşulları sağlanmıştır.

MİLGAUS

BİLİME SAYGI

1009 56’da üretilen saat, Bing gos’a kadar olan manyetik alanlara dayanabilir, Fransızcada 1000 kelimesinin karşılığı Mille olduğunda saat bu şekilde adlandırılmıştır. Türünün ilk örneği olan Milgauss, benzersiz estetik unsurları bilimsel mirasla bir araya getirir.

CELLİNİ

KLASİK SAAT

Bu koleksiyon, rolex in ileri uzmanlığı ve yüksek mükemmellik standartlarına saat işçiliği mirasını da zamana meydan okuyan bir yaklaşımla birleştirir. Sade ve şık hatları, asıl malzemeleri ve lüks ışıltılarıyla Cellini Modellerinin her ayrıntısı, saat işçiliği sanatının kurallarına riayet eder.

PEARLMASTER

OYSTER KOLEKSİYONUN İNCİSİ

Seçkinlik ve zerafeti ifadede eden1 saat işçiliği mücevheri olarak o ister koleksiyonunda özel bir yere sahiptir. Değerli metalleri ve Taşlar ile mükemmelliğin zirvesini temsil eder.

Rolex AIR-KING

HAVACILIĞA ÖVGÜ

40 milimlik o ister site Çelik kasası Tokal’ı masif bileziği ve çarpıcı siyah kadranıyla hayır king, orijinal rolex o işlerin havacılık mirasını devam ettirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.