0 532 327 6225 | ikinci el Gübelin saat alan yerler, alanlar.

0 532 327 6225 | ikinci el Gübelin saat alan yerler, alanlar.

ikinci el saat alanlar 0532 327 6225 arayın ulaşın saatinizi satın.

En seçkin mücevherleri, değerli taş uzmanlığı ve günümüzün en çok aranan lüks saat markalarından bazılarının danışmanları olarak bilinen İsviçre, aile sahibi Gübelin Evi’nin hikayesi 1854’te başladı. İsviçre’nin Lucerne kenti olan işletme zaman içinde büyüdü ve bugün hala Gübelin’deki Lucerne butiğini barındıran rıhtımda ana alana yerleşene kadar şehirdeki daha büyük yerlere taşındı.

1854’te Mauritz Breitschmid, Lucerne’deki Pfistergasse’da bir saatçi dükkanı açtı. Birkaç yıl sonra, 1861’de Eduard Jakob Gübelin, Doğu İsviçre’de doğdu. Daha sonra Lucerne’ye taşındı ve saatçi Mauritz Breitschmid’e çıraklık yaptı. 1886, genç saatçinin hayatında özel bir etkinlik oldu. Eduard Jakob Gübelin, eski efendisinin kızı Bertha Sophia Breitschmid ile evlendi. Aynı yıl, iki adam büyüyen şirketi birlikte yöneten iş ortakları oldular.

1920’lerde Gübelin kendi mücevher atölyesini açtı ve aynı zamanda küçük bir gemmolojik laboratuvarı kurdu; Ayrıca, kısa sürede Avrupa ve denizaşırı ülkelerde ulaşan bir üne sahip olan seçkin bir müşteri için saat arayıp tamir etmeye devam etti.

Yıllar boyunca İsviçre’de yedi butik açtıktan sonra, Gübelin, 2010 yılında ilk Hong Kong şubesini Gübelin Gem Lab’ın açtığı yeni yönetim, Asya’da daha da güçlenen bir trend olan gemmolojik hizmetler ve uzmanlık talebinin artmasına tepki gösterdi. o zamandan beri.
Hong Kong’da özel bir salonun tanıtımı ve Gübelin Akademisi’nin kuruluşu 2013’te, yerel müşteriler ve değerli taş meraklıları tarafından coşkuyla karşılanan eklemeler yapıldı.
Gübelin, 2015 yılında, İlham Verici felsefesini tanıttı ve üç yeni mücevher dünyasını sundu: Derin Deniz, Mistik Bahçe ve Parlayan Ateş.

1854’ten beri Gübelin Evi her zaman ailenin elinde ve bir aile üyesi tarafından yönetiliyordu.

Zamanla Gübelin ailesi geleneklerini özenle besledi. Şirketin temel değerlerini canlı tuttu ve onları İsviçreli Sarayın başarısına ve büyümesine katkıda bulunan gelecek nesillere aktardı.

Thomas Gübelin dizginleri altıncı nesle geçirdikten sonra, oğlu ve şu anki Cumhurbaşkanı Raphael Gübelin, eşi Wilvy Sy Gübelin ile birlikte mirasına devam etti.

Özgünlük, uzmanlık ve ilham beslenir ve Gübelin Evi’nde yaratılan her şeyi yönlendirmeye devam eder. İlahi mücevherlerin yaratılmasının yanı sıra kapsamlı horolojik ve gemmolojik yetkinlik, 160 yıldan fazla süredir kazanılan uzmanlık ve ilhamın sonucudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.